www.cemrekemerciyiz.webgoo.us
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.cemrekemerciyiz.webgoo.us

en güzel cemre kemer fan burasi!! üye ol mutlu ol!!en tatlı üyeler ve adminler buda sen nerdesin

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

aslı enver

3 posters
YazarMesaj
BuRaKCeMRe
CemreFan
CemreFan
BuRaKCeMRe

aslı enver Empty
MesajKonu: aslı enver   aslı enver Icon_minitimeCuma Nis. 11, 2008 11:43 pm

hakkında
tekcemreci
Yeni Üye
Yeni Üye
tekcemreci

aslı enver Empty
MesajKonu: Geri: aslı enver   aslı enver Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 11:30 am

sewiomm
BuRaKCeMRe
CemreFan
CemreFan
BuRaKCeMRe

aslı enver Empty
MesajKonu: Geri: aslı enver   aslı enver Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 1:25 pm

bnde seviyom
cemrenin_askisi
Admin
Admin
cemrenin_askisi

aslı enver Empty
MesajKonu: Geri: aslı enver   aslı enver Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 2:52 pm

bende
https://cemrekemerciyiz.yetkin-forum.com
cemrenin_askisi
Admin
Admin
cemrenin_askisi

aslı enver Empty
MesajKonu: Geri: aslı enver   aslı enver Icon_minitimeC.tesi Nis. 12, 2008 3:01 pm

Aslı Enver (23 yaşında): Pera Güzel Sanatlar Lisesi’nden mezun olan ve şu anda Haliç Üniversitesi’nin tiyatro bölümünde eğitimine devam eden Aslı Enver, dizide canlandırdığı Mine karakteri hakkında şunları söylüyor: "Almanya’dan Türkiye’ye getirilmiş bir kız. Kasaba gibi bir yere geliyor ve Deniz’i kendine aşık ediyor. Mine erkekleri kullanarak bir şeyler yapmak istiyor. Kendine göre haklı sebepleri var. Ben de 12 yaşıma kadar İngiltere’de yaşadım. Mine karakteri bana zıt olmasına rağmen bazı benzer yönlerimiz de yok değil
10.05.1984 İngiltere doğumluDaha önce Hayat Bilgisi dizisinde; Yapı Kredi, Lescon ve Molped reklamlarında oynadı. Türk televizyonlarının yeni Sanem Çelik‘i. Her ne kadar sarışın da olsa, 10 yıldır aranan kara melek nihayet bulundu.Dizideki o bakışları yolda herhangi sağlıklı bir erkeğe fırlatsa; öldürürbu arada biliyosunuz dimi aslı enver daha önce hayat bilgisi dizisinde oynamıştııı

bukadar bulabildim:)
https://cemrekemerciyiz.yetkin-forum.com

aslı enver
1 sayfadaki 1 sayfası